Domov Diskusné Fóra O čomkoľvek VirtualPilot3D …. nástupce MIcrosoft Flight Simulatoru?

Táto téma obsahuje 9 odpovedí, má 3 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom Profilový obrázok používateľa: Weron Weron pred 1 rokom.

Zobrazujú sa príspevky 10 - 1 cez 10 (z 10 celkovo)
  • Autor
    @lumptom
    Profilový obrázok používateľa: LumpTom
    LumpTom
    Keymaster
    • Meno: Tomáš
    • Priezvisko: Hrouda
    • Meno v Assetto Corsa: LumpTom
    • Steam GUID: 76561198013771230

Vím že je tu mezi vámi i pár pilotů, tak se chci zeptat, zda někdo z vás už zkoušel toto?
    VirtualPilot3D

Vypadá to jako nástupce MS Flight Simulatoru (FSX) a pokud je pravda vše co tam píšou, tak za 67$ je komplet balík + doživotní updaty a nové fičury zadarmo … to mi nepřijde ani moc vzhledem k obsahu, kterej je hned k dispozici (200+ letadel včetně heli, 25000 letišť po celým světě) a určitě bude přibejvat … a pokud to opravdu vypadá co se týká zpracování (detaily, terén, 3D kokpity) jako na těch obrázkách, tak bych za to ty prachy klidně dal … co si o tom myslíte?

@gothar
    Profilový obrázok používateľa: Gothar
    Gothar
    Participant
    • Meno: Lukas
    • Priezvisko: Minarik
    • Meno v Assetto Corsa: GothaR
    • Steam GUID: 76561197996690912

Neskusal som to, ale malo by to byt bez rizika:

P.P.S: Remember you’ve got a full 60 days to view the product RISK-FREE . You get the complete VirtualPilot3D suite for download plus 4 DVDs. If you don’t think this is the best flight simulation you’ve ever experienced, I’ll happily refund every penny.

Cenu chcu zvysit na dvojnasobok, ak mas zaujem, tak to kup 🙂

@lumptom
    LumpTom
    Keymaster

a tos kde našel?? postni prosím tě link kde to je napsaný…

protože přímo na tý stránce co jsem postoval já je napsáno ve FAQ:
    „Is there a refund policy?
    Due to the digital nature of the product, we are unfortunately unable to grant refunds after the game has been downloaded. As a token of our appreciation, we offer 50% rebates for future updates of VirtualPilot3D in the rare event that you’re unsatisfied with the game.“

@michalsoltes
    Profilový obrázok používateľa: Weron
    Weron
    Keymaster
    • Meno: Michal
    • Priezvisko: Šoltés
    • Meno v Assetto Corsa: Michal Soltes
    • Steam GUID: 76561198022495853

LumpTom mne to pripada a podla mna to aj tak je , že to je len zase prekopané FSX .. Popridávali tam všetko čo si tam vieš stiahnut sám (kupiť) a to je všetko …. Každopádne ked si Vyladíš a popridávaš do FSXka TOP textury a TOP modely a najdes si par tutorialov na internete ako tweakovat FSX tak to vyzera a ide lepsie ako tie vsetky bludy co ti ponukaju 🙂

@lumptom
    LumpTom
    Keymaster

no já jsem mezitím dál hledal a googlil a našel jsem v jednom flightsim fóru thread, kde se někdo ptal na virtualpolit3d a maník mu tam odpověděl, že to je pouze placená verze simulátoru Flightgear, kterej je celej zadarmo včetně worldwide scenery, je to komunitní projekt a zdá se že někteří podnikavci to vzali a začali prodávat pod jiným názvem VirtualPilot3D …. tak jsem začal stahovat ten Flightgear a zkusím ho a uvidím

@weron každopádně to nebude doplácaný FSX, neb to je od Microsoftu, je to separátní sim

@michalsoltes
    Weron
    Keymaster

Pozri sa aj P3D je FSXko 😀 😀 Vsetko začalo FSXkom 😀

@lumptom
    LumpTom
    Keymaster

Nevím jestli P3D je FSXko, ale pochybuju, že otevřenému komunitnímu projektu jako je Flightgear dal Microsoft svůj 3D engin a letovej fyzikální model (což je to gró). O texturách a 3D modelech samozřejmě nemluvím, ty se kradou všude napříč platformama. Na krajinu stejně všichni dnes používají google textury a 3D mesh je taky dostupný …. ale tu simulaci jako takovou bych řekl že si programovali sami … a pak to není FSX i když se to tomu může podobat

@gothar
    Profilový obrázok používateľa: Gothar
    Gothar
    Participant
    • Meno: Lukas
    • Priezvisko: Minarik
    • Meno v Assetto Corsa: GothaR
    • Steam GUID: 76561197996690912

LumpTom: maju to na stranke so screenshotmi, ale asi je to len zabudnuty text

http://www.virtualpilot3d.com/screenshots.htm

@lumptom
    LumpTom
    Keymaster

Tak po dalším dni googlení a hledání už jsem si stoprocentně jistý, že VirtualPilot3D je jeden velkej podvod !!! Stejně jako jeho další předchůdci jako ProFlight Simulator, Flight Simulatro Plus nebo FlightProSim. Je to tak jak jsem psal už v předchozím příspěvku, všechno je to vlastně FlightGear (ktere je celej zadarmo) zabalenej do jinýho „obalu“ a prodávanej bandou zmetků. který si na tom mastí kapsu. Screenshoty, videa apod. jsou buď z FSX nbeo X-plane (proto to Werona možná zmátlo), protože FlightGear zdaleka není tak hezkej a promakanej, jako FSX (jakkoli je starý). Ještě že jsem jim nenasypal těch 67$ (nebo nedejbože 127$ za WorldWide Scenery verzi) … to bych si teď asi rval vlasy :D. FlightGear jsem stáhnul včetně podstatné části všech scenery a po asi hodině laborování a hraní jsem ho zase odinstaloval, žádnej zázrak se nekoná, do FSX to má docela daleko. Zbytek večera jsem si s vděčností poletoval s 747čkou v FSX nad úžasně detailníma scenery okolo Los Angeles 🙂

Zde je odkaz kde je vše na férovku popsáno.

@michalsoltes
    Weron
    Keymaster

Pockajme si na X-plane 11ku 😀

Zobrazujú sa príspevky 10 - 1 cez 10 (z 10 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému